Wystawy

GIC Cadogan Milanor*PL

Data Miejsce Sędzia Wynik Klasa
2006.03.25 Warszawa Marek Chadaj (PL) EX1 NOM BIS Kitten 3-6 12
2006.03.26 Warszawa Bohumir Mahelka (CZ) EX1 12
2006.08.12 Olsztyn Kvetoslava Mahelkova (CZ) EX1 NOM 11
2006.08.13 Olsztyn Berta Nemcova (CZ) EX1 NOM 11
2006.09.30 Lublin Yan Roca-Folch (FR) CAC 09
2006.10.01 Lublin Svetlana Stoliarova (BY) CAC NOM 09
2006.10.21 Opava Anne-Gro Edstrom (NO) CAC 09
CHAMPION
2006.10.22 Opava Stephe Bruin (NL) CACIB 07
2006.12.16 Warszawa Nurit Pahl (AT) CACIB 07
2006.12.17 Warszawa Yan Roca-Folch (FR) CACIB NOM 07
INTERNATIONAL CHAMPION
2007.06.30 Sopot Tatyana Boyko (UA) CAGCIB 05
2007.07.01 Sopot Albert Kurkowski (PL) CAGCIB 05
2007.07.14 Usti nad Labem Bohumir Mahelka (CZ) CAGCIB NOM 05
2007.07.15 Usti nad Labem Martin Sanda (CZ) CAGCIB 05
2007.07.21 Gdańsk Albert Kurkowski (PL) CAGCIB 05
2007.07.22 Gdańsk Francoise Milcent (FR) CAGCIB NOM 05
2007.08.25 Olsztyn Flavia Capra (IT) CAGCIB 05
2007.08.26 Olsztyn Jannick Renault (FR) CAGCIB BIV NOM BIS BOB 2 05
GRAND INTERNATIONAL CHAMPION

IC Rosina Milanor*PL

Data Miejsce Sędzia Wynik Klasa
2015.05.09 Skierniewice Charles Spijker (NL) CAC 9
2015.05.10 Skierniewice Alexey Shchukin (NL) EX2 9
2015.06.20 Płock Stephe Bruin (NL) CAC 9
2015.06.21 Płock Yan Roca Folch (FR) CAC 9
CHAMPION
2015.11.28 Warszawa Louis Coste (FR) CACIB 7
2015.11.29 Warszawa Fabrice Calmes (FR) CACIB BIV NOM BIS 7
2016.01.09 Ostrava Robert Lubrano (FR) EX2 7
2016.01.10 Ostrava Sona Ivankova (SK) CACIB NOM 7
INTERNATIONAL CHAMPION
2017.01.28 Gdańsk Olga Sizova (RU) CAGCIB 5
2017.01.29 Gdańsk Vanda Marija Godek (SI) CAGCIB 5

Skirnir Milanor*PL

Data Miejsce Sędzia Wynik Klasa
         
         

Xanthe Duszek Lasu*PL

Data Miejsce Sędzia Wynik Klasa
2010.09.18 Bydgoszcz Steven L. Jones (NO) EX1 12
2010.09.19 Bydgoszcz Dieter Filler (CH) EX1 12

IC Janna Duszek Lasu*PL

Data Miejsce Sędzia Wynik Klasa
2015.05.09 Skierniewice Robert Lubrano (FR) CAC 9
2015.05.10 Skierniewice Britta Busse (DE) CAC 9
2015.06.20 Płock Yan Roca Folch (FR) CAC 9
CHAMPION
2015.06.21 Płock Stephe Bruin (NL) CACIB 7
2015.11.28 Warszawa Sarah Johnson (GB) CACIB 7
2016.01.09 Ostrava Robert Lubrano (FR) CACIB 7
INTERNATIONAL CHAMPION
2016.01.10 Ostrava Mario Ottino (IT) CAGCIB 5

GIC FREYA z Krainy Asgardu*PL, JW

Data Miejsce Sędzia Wynik Klasa
2007.06.30 Sopot Anne-Gro Edstrom (NO) EX1 NOM BIS Kitten 3-6 12
2007.07.01 Sopot Satu Hamalainen (FI) EX1 BIV 12
2007.07.14 Usti nad Labem Martin Sanda (CZ) EX2 12
2007.07.15 Usti nad Labem Bohumir Mahelka (CZ) EX1 NOM (2:2 przegrana w losowaniu) 12
2007.07.21 Gdańsk Yan Roca-Folch (FR) EX1 NOM BIS Kitten 3-6 12
2007.07.22 Gdańsk Angelika Kneifel (DE) EX1 NOM BIS Kitten 3-6 12
2007.08.25 Olsztyn Vesna Riznar-Resetic (CR) EX1 NOM 11
2007.08.26 Olsztyn Ireneusz Pruchniak (PL) EX1 NOM (2:2 przegrana w losowaniu) 11
2007.09.15 Bydgoszcz Ireneusz Pruchniak (PL) EX1 NOM BIS Kitten 6-10 11
2007.09.16 Bydgoszcz Tatyana Boyko (UA) EX1 BIV NOM BIS Kitten 6-10 11
JUNIOR WINNER
2007.09.29 Elbląg Marek Chadaj (PL) EX1 BIV NOM BIS Kitten 6-10 11
2007.09.29 Elbląg NFO Special Show NOM BIS Kitten 6-10 BOB 1
2007.09.30 Elbląg Eva Porat (SE) EX1 BIV NOM BIS Kitten 6-10 11
2007.09.30 Elbląg NFO Hobby Show Najlepszy profil
2007.10.13 Wilno Olga Komissarova (EE) EX1 NOM BIS Kitten 6-10 11
2007.10.14 Wilno Svetlana Stoliarova (BY) EX1 NOM BIS Kitten 6-10 11
2007.12.02 Warszawa Kveta Mahelkova (CZ) CAC 09
2007.12.03 Warszawa Flavia Capra (IT) CAC 09
2008.01.19 Ostrava Elisabeth Steinhauser (AT) CAC 09
CHAMPION
2008.01.20 Ostrava Heinz Günter Scholer (B) CACIB 07
2008.02.23 Poznań Yan Roca-Folch (FR) CACIB 07
2008.02.24 Poznań Angelika Kneifel (DE) CACIB BIV 07
INTERNATIONAL CHAMPION
2009.06.20 Ostróda Laura Burani (NO) CAGCIB BIV NOM 05
2009.06.21 Ostróda Henry Hornell (NO) CAGCIB 05
2009.08.08 Sopot Albert Kurkowski (PL) CAGCIB 05
2009.08.09 Sopot Ireneusz Pruchniak (PL) CAGCIB BIV NOM BOS 05
2010.06.26 Białystok Francoise Milcent (FR) CAGCIB BIV NOM BOS 05
2010.06.27 Białystok Vesna Riznar-Resetic (CR) CAGCIB BIV NOM BOS 05
2010.07.11 Sopot Anne Veland (AT) CAGCIB 05
2010.08.21 Ostrava Mario Ottino (IT) CAGCIB BIV NOM 05
GRAND INTERNATIONAL CHAMPION
2010.08.22 Ostrava Lone Lund (DK) CACS 03
2011.09.17 Bydgoszcz Marek Chadaj (PL) CACS BIV NOM 03
2011.09.18 Bydgoszcz Ireneusz Pruchniak (PL) CACS 03
2011.10.08 Białystok Francoise Milcent (FR) EX2 03
2011.10.09 Białystok Alfred Wittich (CH) EX2 03
2011.10.29 WWS2011 - Poznań Luigi Comorio (IT) EX2 03
2012.09.22 Bydgoszcz Dieter Filler (CH) CACS BIV 03
2012.09.23 Bydgoszcz Marek Chadaj (PL) CACS 03
2012.10.13 Białystok Hanne Sofie Sneum (DK) CACS 03
2012.10.14 Białystok Rober Lubrano (FR) CACS 03
2016.09.11 Warszawa Sabine Mosch Drieling (CH) 1 NOM BIS 17

IC Kajko Agpamis*PL

Data Miejsce Sędzia Wynik Klasa
2002.10.26 Warszawa Berta Nemcova (CZ) EX3 11
2003.02.15 Warszawa Karina Bjuran (N) EX2 09
2003.02.16 Warszawa Marek Chadaj (PL) CAC BIV 09
2003.05.10 Łódź Yan Roca-Folch (F) EX2 09
2003.05.11 Łódź Heinz Günter Scholer (B) CAC 09
2003.08.02 Sopot Nurit Pahl (A) CAC 09
CHAMPION
2003.08.03 Sopot Louis Coste (F) CACIB 07
2003.10.18 Ostrava Ireneusz Pruchniak (PL) CACIB 07
2003.10.19 Ostrava Berta Nemcova (CZ) CACIB 07
INTERNATIONAL CHAMPION
2004.08.14 Bydgoszcz Ireneusz Pruchniak (PL) CAGCIB 05
2004.08.15 Bydgoszcz Marek Chadaj (PL) CAGCIB 05

GIC S*Zimexis Tara de'Luna

Data Miejsce Sędzia Wynik Klasa
2005.02.12 Warszawa Eiwor Andersson (S) EX1 NOM 11
2005.02.13 Warszawa Albert Kurkowski (PL) EX2 11
2005.04.02 Warszawa Ireneusz Pruchniak (PL) EX1 BIV 11
2005.05.14 Łódź Heinz Günter Scholer (B) CAC 09
2005.05.15 Łódź Ireneusz Pruchniak (PL) CAC 09
2005.10.22 Olsztyn Svetlana Stoliarova (BY) EX2 09
2005.10.23 Olsztyn Ireneusz Pruchniak (PL) / Svetlana Stoliarova (BY) CAC 09
CHAMPION
2005.11.26 Poznań Karina Bjuran (N) EX2 07
2005.11.27 Poznań John Rudolph (NL) EX2 07
2005.12.10 Warszawa Stephe Bruin (NL) EX2 07
2005.12.11 Warszawa Ireneusz Pruchniak (PL) CACIB 07
2006.01.07 Ostrava Elisabeth Steinhauser (A) CACIB 07
2006.01.08 Ostrava F. A. (Lee) Selassa (NL) CACIB 07
INTERNATIONAL CHAMPION
2006.01.14 Sopot Berta Nemcova (CZ) CAGCIB 05
2006.01.15 Sopot Eiwor Andersson (S) CAGCIB 05
2006.12.16 Warszawa Ireneusz Pruchniak (PL) CAGCIB BIV 05
2006.12.17 Warszawa Martin Kabina (CZ) CAGCIB BIV 05
2007.01.20 Elbląg Aleksander Platz (DE) CAGCIB 05
2007.01.21 Elbląg Albert Kurkowski (PL) CAGCIB 05
2008.01.19 Ostrava Sona Ivankova (SK) CAGCIB BIV NOM 05
2008.01.20 Ostrava Elisabeth Steinhauser (AT) CAGCIB 05
GRAND INTERNATIONAL CHAMPION

CH Heca Duszek Lasu*PL

Data Miejsce Sędzia Wynik Klasa
2003.02.15 Warszawa Marek Chadaj (PL) EX1 NOM 12
2003.02.16 Warszawa Alva Uddin (S) EX1 12
2003.08.02 Sopot Louis Coste (F) CAC 09
2003.08.03 Sopot Svetlana Stoliarova (BY) CAC 09
2004.08.14 Bydgoszcz Stephe Bruin (NL) CAC 09
CHAMPION
2004.08.15 Bydgoszcz Ireneusz Pruchniak (PL) CACIB 07

CH MANWE Milanor*PL

Data Miejsce Sędzia Wynik Klasa
2012.03.18 Lublin Stephe Bruin (NL) EX1 12
2012.03.24 Madryt Berta Nemcova (CZ) EX1 NOM BIS Kitten 3-6 12
2012.03.25 Madryt Donatella Mastrangelo (IT) EX1 BIV NOM 12
2012.05.19 St-Marcellin Andre Jocquel (FR) EX1 12
2012.05.20 St-Marcellin Dieter Filler (CH) EX1 BIV NOM BIS Kitten 3-6 12
2012.06.30 Morges Anne Paloluoma-Sundholm (FI) EX1 BIV 11
2012.07.01 Morges Sebastian Pruchniak (PL) EX1 BIV NOM 11
2012.09.08 Aveiro Britta Busse (DE) EX1 BIV NOM BIS Kitten 6-10 11
2012.09.09 Aveiro Waltraut Sattler (DE) EX1 NOM BIS Kitten 6-10 11
2012.11.10 Braga Anne Veland (AT) CAC 9
2012.11.11 Braga Karl Preiss (AT) CAC 9
2013.11.09 Braga Jaana Jyrkinen (FI) EX2 9
2013.11.10 Braga Martin Kabina (CZ) CAC 9
CHAMPION

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie.Zgadzam się Więcej o polityce Milanor*PL