Opis kota

FREYA z Krainy Asgardu*PL

Grand International Champion
Junior Winner

Rodowód    Galeria
Płećkotka-kastratka
Kolorczarny pręgowany tygrysio z białym (NFO n 09 23)
GenotypAa Dd ii Mcmc oo Ss ww
Osiągnięcia

11xBIV, 18xNOM, 3xBOS, 9xBIS
Nr 5 Skogkatt of the Year 2007 w kategorii kocięta
Nr 2 SuperKot 2007 w kategorii młodzież
Nr 1 Top NFO.PL 2007 w kategorii młodzież i kocięta

Data ur.28.01.2007 r.
OjciecEC Imperio Artemisa*E, DM
MatkaEC Lara Leśny Łowca*PL, DSM, DM
HodowcaHodowla - z Krainy Asgardu*PL
Mioty

H, I, K, L, N, O, R

Badania

GSD IV: N/N (2011.08.18)
HCM: normal (2012.03.18)
PK Def: N/N (2014.01.17)
FeLV, FIV: ujemny (2014.03.14)

Opis

Freyka ma super przyjazny charakter, ktory prezentuje także na wystawach. Jest kotką o mocnej budowie, ma piękną głowę z idealnie prostym profilem przechodzącym w zaokrąglone czoło i ładnymi w kształcie uszami zakończonymi pędzelkami. Ma dobre futro i pięknie ofutrzony ogon.

Wystawy

Data Miejsce Sędzia Wynik Klasa
2007.06.30 Sopot Anne-Gro Edstrom (NO) EX1 NOM BIS Kitten 3-6 12
2007.07.01 Sopot Satu Hamalainen (FI) EX1 BIV 12
2007.07.14 Usti nad Labem Martin Sanda (CZ) EX2 12
2007.07.15 Usti nad Labem Bohumir Mahelka (CZ) EX1 NOM (2:2 przegrana w losowaniu) 12
2007.07.21 Gdańsk Yan Roca-Folch (FR) EX1 NOM BIS Kitten 3-6 12
2007.07.22 Gdańsk Angelika Kneifel (DE) EX1 NOM BIS Kitten 3-6 12
2007.08.25 Olsztyn Vesna Riznar-Resetic (CR) EX1 NOM 11
2007.08.26 Olsztyn Ireneusz Pruchniak (PL) EX1 NOM (2:2 przegrana w losowaniu) 11
2007.09.15 Bydgoszcz Ireneusz Pruchniak (PL) EX1 NOM BIS Kitten 6-10 11
2007.09.16 Bydgoszcz Tatyana Boyko (UA) EX1 BIV NOM BIS Kitten 6-10 11
JUNIOR WINNER
2007.09.29 Elbląg Marek Chadaj (PL) EX1 BIV NOM BIS Kitten 6-10 11
2007.09.29 Elbląg NFO Special Show NOM BIS Kitten 6-10 BOB 1
2007.09.30 Elbląg Eva Porat (SE) EX1 BIV NOM BIS Kitten 6-10 11
2007.09.30 Elbląg NFO Hobby Show Najlepszy profil
2007.10.13 Wilno Olga Komissarova (EE) EX1 NOM BIS Kitten 6-10 11
2007.10.14 Wilno Svetlana Stoliarova (BY) EX1 NOM BIS Kitten 6-10 11
2007.12.02 Warszawa Kveta Mahelkova (CZ) CAC 09
2007.12.03 Warszawa Flavia Capra (IT) CAC 09
2008.01.19 Ostrava Elisabeth Steinhauser (AT) CAC 09
CHAMPION
2008.01.20 Ostrava Heinz Günter Scholer (B) CACIB 07
2008.02.23 Poznań Yan Roca-Folch (FR) CACIB 07
2008.02.24 Poznań Angelika Kneifel (DE) CACIB BIV 07
INTERNATIONAL CHAMPION
2009.06.20 Ostróda Laura Burani (NO) CAGCIB BIV NOM 05
2009.06.21 Ostróda Henry Hornell (NO) CAGCIB 05
2009.08.08 Sopot Albert Kurkowski (PL) CAGCIB 05
2009.08.09 Sopot Ireneusz Pruchniak (PL) CAGCIB BIV NOM BOS 05
2010.06.26 Białystok Francoise Milcent (FR) CAGCIB BIV NOM BOS 05
2010.06.27 Białystok Vesna Riznar-Resetic (CR) CAGCIB BIV NOM BOS 05
2010.07.11 Sopot Anne Veland (AT) CAGCIB 05
2010.08.21 Ostrava Mario Ottino (IT) CAGCIB BIV NOM 05
GRAND INTERNATIONAL CHAMPION
2010.08.22 Ostrava Lone Lund (DK) CACS 03
2011.09.17 Bydgoszcz Marek Chadaj (PL) CACS BIV NOM 03
2011.09.18 Bydgoszcz Ireneusz Pruchniak (PL) CACS 03
2011.10.08 Białystok Francoise Milcent (FR) EX2 03
2011.10.09 Białystok Alfred Wittich (CH) EX2 03
2011.10.29 WWS2011 - Poznań Luigi Comorio (IT) EX2 03
2012.09.22 Bydgoszcz Dieter Filler (CH) CACS BIV 03
2012.09.23 Bydgoszcz Marek Chadaj (PL) CACS 03
2012.10.13 Białystok Hanne Sofie Sneum (DK) CACS 03
2012.10.14 Białystok Rober Lubrano (FR) CACS 03
2016.09.11 Warszawa Sabine Mosch Drieling (CH) 1 NOM BIS 17

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie.Zgadzam się Więcej o polityce Milanor*PL