Aktualności

9 listopada 2010

Witamy na świecie Karla Johana :)

3 listopada 2010

Nowe zdjęcia Hecy (8 lat), Tary (6 lat) i Harolda (2 lata).

9 października 2010

Dzisiaj kotki z miotu G obchodzą trzecie urodziny!
Zapraszam do obejrzenia zdjęć Geirroda.

25 sierpnia 2010

Witamy w hodowli nową kotkę Xanthe Duszek Lasu*PL :)))

23 sierpnia 2010

Na wystawie w Ostrawie w Czechach w dniach 21-22.08.2010 Freya zdobyła ostatni certyfikat CAGCIB czym uzyskała tytuł Grand International Champion! W tym samym dniu została także najlepszym kotem w kolorze BIV Total i była nominowana do Best in Show. Drugiego dnia wystawy uzyskała cerytikat CACS.

19 sierpnia 2010

Dzisiaj Heca obchodzi ósme urodziny. Wszystkiego najlepszego kiciu :)

8 sierpnia 2010

Fadir zamieszkał w Krakowie u Kasi i jej męża. Życzę im powodzenia :)

29 czerwca 2010

W dniach 26 i 27 czerwca Freya odniosła podwójny sukces na wystawie w Białymstoku. W oba dni uzyskała certyfikat CAGCIB oraz została najlepszym kotem w kolorze BIV Total, była nominowana do Best in Show i została najlepszą kotką półdługowłosą wystawy wygrywając BOS cat. 2. Jestem z niej bardzo dumna :)))

10 czerwca 2010

Fadir, wykastrowany trzyletni rudzielec z naszego miotu "F", szuka nowego domu. Jest bardzo kontaktowym i ciekawskim kotem, uwielbia towarzystwo ludzi, także dzieci. Może mieszkać z innymi zwierzętami. Preferowany jest dom, gdzie nowy właściciel będzie mógł spędzać z nim dużo czasu, czyli jest osobą pracującą w domu. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.

17 kwietnia 2010

Wszystkie kocięta z miotu I mieszkają już w nowych domach. Ianowi, Idun i Ingvarowi i ich właścicielom życzę powodzenia.

     poprzednie wiadomości

Mamy kocięta!!!

Miot "U" Milanor*PL

Ukończyłam kursy dla hodowców kotów: PawPeds G1, G2, G3

NFO

Więcej o kotach norweskich leśnych można przeczytać na stronie: Skogkatt - Koty norweskie leśne

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie.Zgadzam się Więcej o polityce Milanor*PL